Шановні споживачі АТ "Херсонська ТЕЦ"

 

   Звертаємось до Вас з переконливим проханням вчасно сплачувати за спожиту теплову енергію! Щомісячно 88% коштів, які надходять на рахунок підприємства у якості плати за спожите теплопостачання, направляються на оплату природного газу та його транспортування.

   Станом на 01.01.2019р. рівень розрахунків за теплову енергію у нинішньому опалювальному періоді становить лише 36%, загальна заборгованість абонентів ТЕЦ перед підприємством -138 млн.грн.

   Якщо ви не маєте можливості повністю сплатити заборгованість - ми пропонуємо оформити договір реструктуризації у Службі збуту теплової енергії АТ «Херсонська ТЕЦ» на вигідних для Вас умовах. Сплатити за послуги теплопостачання без комісії можна там же ; або в будь-якому відділенні «Укрпошти».

   Ті, хто потребують державної допомоги, можуть звернутись до органів соціального захисту та оформити субсидію. Не нехтуйте своїм правом на державну допомогу. Адже, в іншому випадку, підприємству доводиться масово звертатися до суду, а боржникам знаходити кошти для оплати не лише основного боргу, а і судових та виконавчих витрат.